Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Krzysztof Łukaszewicz |
5,0
|
|
Ewa Karpiel
(drugi reżyser)
|
||
Franciszek Boberek
(drugi reżyser)
|
||
Maciej Besztak
(drugi reżyser)
|
||
Danyło Jaryj
(asystent)
|
||
Tomasz Niemiec
(asystent)
|
||
Weronika Lisek
(asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Krzysztof Łukaszewicz |
5,0
|
|
Wojciech P. Wiesiołek
(tłumaczenie)
|
||
Zuzanna Clarke
(tłumaczenie)
|
||
Piotr Radziszewski
(redaktor)
|
||
Jacek Kondracki
(redaktor)
|
||
Andrzej Rychcik
(redaktor)
|
||
Anna Gutowska
(redaktor)
|
||
Jerzy Wasowski
(redaktor)
|
||
Producenci | Ocena | |
Zbigniew Domagalski
producent
|
||
Andrzej Besztak
kierownik produkcji
|
5,0
|
|
Agnieszka Majle-Pawlicka
kierownik produkcji (drugi)
|
||
Katarzyna Rekucka
kierownik produkcji (drugi)
|
||
Anna Stanisławczyk
kierownik produkcji (drugi)
|
||
Patryk Walkiewicz
kierownik produkcji (drugi)
|
||
Anna Ostalska
koordynator produkcji
|
||
Karolina Pyszko
koordynator produkcji
|
||
Agnieszka Będkowska
nadzorca produkcji
|
||
Adrian Kujda
koordynator postprodukcji
|
||
Mateusz Kozak
koordynator postprodukcji
|
||
Bartosz Bednarz
koordynator postprodukcji
|
||
Filip Jurek
koordynator postprodukcji (asystent)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Nicolas Przygoda
Jędrek Zahorski
|
7,0
|
|
Michał Żurawski
Gen. Władysław Anders
|
6,9
|
|
Bartłomiej Topa
Gen. Nikodem Sulik
|
7,5
|
|
Leszek Lichota
Korespondent wojenny
|
7,4
|
|
Magdalena Żak
Pola, sanitariuszka
|
5,5
|
|
Szymon Piotr Warszawski
Rotmistrz Stanisław Zahorski, oficer wojsk pancernych
|
7,3
|
|
Mark Kitto
Gen. Oliver Leese
|
||
Łukasz Garlicki
Adam Studziński, kapelan
|
6,6
|
|
Andrzej Mastalerz |
7,2
|
|
Mateusz Banasiuk
Podpor. Edmund Wilkosz
|
||
Radosław Pazura |
6,9
|
|
Karol Dziuba | ||
Arkadiusz Smoleński | ||
Cezary Łukaszewicz | ||
Zbigniew Stryj |
6,0
|
|
Dariusz Toczek | ||
Rafał Januszczak
Adiutant
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Arkadiusz Tomiak |
6,3
|
|
Kompozytorzy | Ocena | |
Kostiumy | Ocena | |
Maciej Pakuła | ||
Agnieszka Sobiecka | ||
Ada Cichowicz
(drugi)
|
||
Ryszard Mańczak
(asystent)
|
||
Anna Janowska
(asystent)
|
||
Anna Łukasik
(asystent)
|
||
Marzena Borkowska
(współpraca)
|
||
Liliana Sadowska
(współpraca)
|
||
Montaż | Ocena | |
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Karolina Kordas
główny charakteryzator
|
||
Andrzej Dąbrowski
charakteryzator (drugi)
|
||
Monika Stradomska
charakteryzator (drugi)
|
||
Adrian Burz
charakteryzator (asystent)
|
||
Magdalena Chmiel-Salwin
charakteryzator (współpraca)
|
||
Agnieszka Nikisz
charakteryzator (współpraca)
|
||
Zuzanna Dominiak
charakteryzator (współpraca)
|
||
Małgorzata Brzezicka
charakteryzator (współpraca)
|
||
Marta Dąbrowska
efekty specjalne makijażu
|
||
Anna Soczówka
perukarz
|
||
Scenografia | Ocena | |
Marek Warszewski
scenograf
|
||
Wojciech Czapla
scenograf (drugi)
|
||
Karolina Kempińska
scenograf (drugi)
|
||
Jacek Gruszecki
scenograf (drugi)
|
||
Andrzej Kowalewski
rekwizytor
|
||
Wojciech Kostrzewa
rekwizytor
|
||
Adam Kowalewski
rekwizytor (asystent)
|
||
Dariusz Berezowski
rekwizytor (asystent)
|
||
Jarosław Jagodziński
rekwizytor (współpraca)
|
||
Ryszard Idzik
główny konstruktor dekoracji
|
||
Jakub Pączek
konstruktor dekoracji
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Efekty specjalne | Ocena | |
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Olaf Tryzna
fotosista
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…